* פתחנו סניף חדש במתחם כורדני קרית מוצקין! *משלוח מהיר בחינם עד אלייך ברכישה ב199 ₪ *תשלום מהיר וקל בBit ובApple pay

להזמנות: 073-374-2220

דגם 2020 : מגפון עור ZINA בצבע אפור

נעלי חורף

מחפשת נעלי חורף שמחמיאות לגזרה? רוצה נעלי עקב נוחות לחורף? איך בוחרים נעלי עקב לחורף?

כולן רוצות שנעלי החורף שלהן יהיו יפות ומחמיאות לגזרה וכיום כבר לא צריך להתפשר על כך שהיופי יעלה גם בבריאות ובנוחות. חברות רבות הבינו את הצורך של נשים להיראות טוב במקום העבודה, ביום יום ובערב ואם אפשר ששלושתם יהיו באותה הנעל, מה טוב.

נעלי חורף שמחמיאות לגזרה

אחת התכונות הנעלות של נעלי נשים היא היכולת שלהן להחמיא לגזרה. נשים שיודעות לבחור נעלי חורף היטב נהנות מנעל שמגביהה אותן, מבליטה להן את הגזרה וגורמת להן להרגיש טוב עם עצמן.

יצרני הנעליים הבינו כבר מזמן שלצד העובדה שנעל צריכה להיות נוחה ואיכותית, היא צריכה להיות גם מחמיאה.

נשים רבות עובדות במשרדים ובמקומות שמצריכים קוד לבוש קפדני, עקב כך פעמים רבות הן מחפשות נעליים שיכולות להיות נוחות לאורך שעות עבודה רבות ובנוסף, על אותן הנעליים להיות אלגנטיות ויפות, כך שיתאימו לקוד הלבוש. צרכים אלו של נשים הובילו ליצירות שלמות של קולקציות נעלי חורף מחמיאות ונוחות.

כיצד לבחור נעלי חורף

בעת חיפוש אחר נעלי חורף יש לבחון את היצרניות השונות ואת הקולקציות שהן מציעות. כשהיצרניות עמלות על הקולקציות שלהן ובפרט כשמדובר על קולקציית החורף, הן משקיעות זמן מחשבה רב לטרנדים שיש כעת באופנה. ישנן חברות שמשקיעות רבות בשימוש בחומרי גלם איכותיים ובד בבד משקיעות זמנן גם במחשבה על הרוכש הספציפי באותה המדינה, כך למשל נעל שתתאים לחורף בגרמניה לא תתאים בהכרח לאקלים החורפי בישראל ולהיפך. באותה המידה צבעים שכעת נחשבים אופנתיים במדינה אחת לא יהיו אופנתיים במדינה אחרת.

ומה לגבי המחיר?

נעלים לחורף מטבען יקרות יותר מנעלי קיץ, זאת בעיקר משום שיש צורך לעשות שימוש ביותר חומרים על כל נעל-  ויש צורך שהנעל תהיה אטומה ומחממת. מחירי נעלי חורף באיכות טובה נעים בין מאה וחמישים שקלים עד כמה מאות שקלים, כאשר המחיר משתנה בהתאם לסוג הרכישה (מקוונת או בחנות), לאיכות הנעל ולגודלה. עם זאת ניתן למצוא מחירים נוחים גם כשמדובר בנעליים איכותיות לחורף, בעיקר בקטלוג האינטרנטי שלנו.

מבחר גדול – מחירים נוחים

בקתת העור הוקמה בשנת 1974 ומאז הלכה והתרחבה תוך מבט מעמיק על צרכי הלקוחה הישראלית. לאורך השנים לא התפשרנו על דגש עיקרי לנעליים איכותיות, עדכניות ובעלות אמירה אופנתית התואמת את התקופה.

אצלנו ניתן לרכוש נעליים הן באתר האינטרנט והן בחנויות הרשת הפזורות ברחבי הארץ. בחנות המקוונת או בחנויות שלנו ישנו מבחר גדול במיוחד של נעליים בייבוא מחו"ל ונעליים המיוצרות כאן בארץ, תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

באתר האינטרנט שלנו ניתן ליהנות מקנייה בטוחה. כמו כן, יש לנו מדיניות החזרה במידת הצורך. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט ולהתרשם מקולקציה רחבה של נעלי חורף באיכות בלתי מתפשרת.

למגוון מגפונים לנשים המתאימים לעונת החורף.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

טיפים

עקבו אחרי