* פתחנו סניף חדש במתחם כורדני קרית מוצקין! *משלוח מהיר בחינם עד אלייך ברכישה ב199 ₪ *תשלום מהיר וקל בBit ובApple pay

להזמנות: 073-374-2220

עור אמיתי

המדריך המלא: כך תוכלו לזהות עור אמיתי

רוצים לקנות נעל העשויה מעור? לא מעט חנויות נעליים יבטיחו לכם נעל מעור, אך בפועל תקבלו עור מזויף. בתור לקוחות מוטלת עליכם האחריות לדעת לזהות בין עור אמיתי לבין עור מזויף. ברגע שתבינו את ההבדלים, יהיה לכם קל לראות את ההבדלים הללו באופן מוחשי. אינכם צריכים להיות אנשי מקצוע מדופלמים על מנת להצליח לעשות את האבחנה. גם כאלה שמעולם לא היו צריכים לבצע את האבחנה הזאת יצליחו לבצע אותה כנדרש. לרוב אחוזי ההצלחה יהיו אחוזי הצלחה מאוד גבוהים, כך שלא אמורה להיות בעיה.

בואו להתרשם מהמיוצר בישראל

קונים עור אמיתי רק ממקום אמין

חנות נעליים אמינה תהיה כזאת המגיעה עם ניסיון וותק בתחום הזה. אם אתם מבצעים את הרכישה ממקום לא אמין, אל תתפלאו כי עבדו עליכם. האמינות היא חלק בלתי נפרד מחוויית הרכישה שלכם. כך שאנו תמיד מציעים לכם לחפש אחר מקום אמין, כזה שתוכלו לסמוך עליו. מקורות אמינים יהיו כאלה שתוכלו לבוא אליהם בטענות במקרה של בעיה. מקורות רכישה לא אמינים יהיו כאלה שלא תוכלו לבוא אליהם בטענות.

תמיד תוכלו לנסות להריח

זה אולי נשמע לכם מעט מוזר, אך הריח של העור האמיתי הוא ריח מיוחד. כך שאם יש לכם ספק לגבי נעל מסוים, תמיד תוכלו לנסות להריח את העור. נעליים מעור מזויף לעולם לא יכול להריח בדיוק כמו שמריח עור אמיתי. אנו מציעים לכם לבצע את הפעולה הזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים. בטוחים כי אתם רוכשים נעל שעשויה מעור ולא כזאת שעשויה מעור מזויף.

בואו להבין על נעלי אופנה

עור אמיתי אמור לעלות בהתאם

קיבלתם הצעה לרכוש נעל העשויה מעור במחיר זול? מיד אמורות להידלק לכם נורות אדומות. עור שהוא אמיתי מגיע תג מחיר גבוה, כזה הממחיש את איכותו. כך שאם קיבלתם הצעת מחיר זולה, אל תתפתו להסכים לה מיד. תנסו לבחון היטב כי אכן אתם עומדים לרכוש נעל העשויה מעור. המחירים הנמוכים נועדו על מנת לפתות את הלקוחות לבצע עסקה. לעיתים רכישת נעל מעור בצורה פזיזה עלולה לעלות לכם ביוקר. אתם לא תרצו לרכוש נעל שעשויה מעור מזויף בגלל שלא בחנתם את העניינים.

מוצרי עור מגיעים עם אחריות

העור הוא אחד מחומרי הגלם הכי איכותיים והכי עמידים שיש. מה זה אומר מנקודת המבט שלכם? שכל מוצר העשוי מעור שהוא אמיתי יגיע עם אחריות. מוכרים יהיו מוכנים לתת אחריות על מוצרים העשויים מעור שהוא אמיתי בגלל האיכות שלו. אם המוכר לא מוכן לספק אחריות על המוצר, ככל הנראה שהוא לא עשוי מעור. סוג זה מגיע עם איכות שלא ניתן לערער עליה בשום צורה שהיא. זוהי אולי הסיבה שבגללה גם אתם מעדיפים לרכוש מראש מוצר עשוי מעור. העמידות שלו תהיה כזאת שתביא לכם ראש שקט לאורך זמן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

טיפים

עקבו אחרי