* פתחנו סניף חדש במתחם כורדני קרית מוצקין! *משלוח מהיר בחינם עד אלייך ברכישה ב199 ₪ *תשלום מהיר וקל בBit ובApple pay

להזמנות: 073-374-2220

נעל ספורט נשים

נעלי ספורט נשים – הפרטנר הקבוע לכל פעילות ספורטיבית

במיוחד בתקופה הנוכחית אין דבר בריא יותר מלצאת לריצה או הליכה מהירה. אחרי חודשים רבים ששהינו בסגר בבית, אנו יכולים להשיל קילוגרמים עודפים ולחזור לבנות את שרירי הרגליים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות קניה של נעלי ספורט נשים, בצבע ובסגנון האהוב עליכן, להוסיף מספר בגדי ספורט ולצאת לפעילות. בפוסט זה נעניק לכן כמה המלצות איך לשמור על מוטיבציה גבוהה.

קובעים עם חברה ימי הליכה או ריצה

מרגישות שקצת קשה למצוא את המוטיבציה לעשות זאת? אין בעיה. קבעו עם חברה ימי הליכה או ריצה קבועים. המחויבות האישית שלהן נפגשת עם התחייבות לאדם אחר וכך קל יותר לעמוד בכל אתגר.

תוכלו להתחיל מהליכה קצרה סביב הבלוק של רבע שעה, ואחר כך לצאת לריצה קלה ולא מאומצת. תוכלו למשוך אותה על פני  עשרים דקות נוספות. סכמו את הפגישה הזו בעוד חמש דקות הליכה כדי לתת לגוף להתרגל. כמובן שחשוב לזכור להתחיל את התירגול הזה עם מתיחות כדי ששרירי הרגליים שלכן לא יתכווצו.

בכל שעות היום – יוצאים להליכה עם הכלב

דרך נוספת למצוא מוטיבציה לצאת החוצה לפעילות ספורטיבית היא החברים הפרוותיים שלכם. אם יש לכם כלב אתם בוודאי יוצאים גם ככה מספר פעמים ביום. אז מדוע לא למנף את היציאה של הבוקר עם בעל־החיים שלכם כדי להתחיל לתת לקצב הדם לזרום קצת. כמובן, צריך לשים לב שאתם לא מתישים את הכלב, ולקחת אתכם בקבוק שתייה עם קערונת קטנה גם עבורו.

ליציאה עם הכלב אינכם חייבות כמובן להשתמש בנעלי ספורט, ומספיק גם סניקרס נשים. זוהי נעל נוחה להפליא שקל לחלוץ ולנעול שוב.

נעלי ספורט נשים – מתאימים מדרסים נוחים לנעל

כדי למנוע זעזועים כדאי כמובן גם להתאים מדרסים נוחים כל נעלי ספורט נשים יכולות להיות בסיס למדרס נוח. יש מדרסים שרק נועדו לבלימת זעזועים, ואחרים גם הופכים את הנעל לאורתופדית. זאת באמצעות התאמה לצורת הרגל. כדאי להיוועץ עם אורתופד מומחה מהו המדרס המתאים ביותר לרגל שלכם.

עוד דבר שכדאי לדעת בהקשר זה הוא שלפעמים רגל ימין זקוקה לתמיכה שונה מרגל שמאל. לכן כדאי לסרוק את הרגל ולזכות להתאמה אישית למבנה כל אחת מהן.

לסיכום, אם אתן מחפשות דרך מהירה וקלילה ליהנות מהיום, צאו להליכה או ריצה.
תוכלו לקחת פרטנרים אתכם כמו בן זוג, חברה טובה או אפילו את הכלב וליהעזר במוטיבציה שלהם לפעילות גופנית בריאה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

טיפים

עקבו אחרי