* פתחנו סניף חדש במתחם כורדני קרית מוצקין! *משלוח מהיר בחינם עד אלייך ברכישה ב199 ₪ *תשלום מהיר וקל בBit ובApple pay

להזמנות: 073-374-2220

רכישת נעליים אונליין

רכישת נעליים אונליין – מגוון רחב של אפשרויות

אחת מהאפשרויות לרכישה של נעליים כיום עושה שימוש בפלאי הטכנולוגיה. אתרי אינטרנט המציגים את כל הסוגים וכל המידות של נעלי נשים וגברים. רכישת נעליים אונליין היא לא רק נוחה וקלילה, אלא גם מאפשרת למצוא את הסגנון האהוב עליכם במחיר אטרקטיבי. כפי שניתן לראות באתר הזה האפשרויות רבות וכל אחד יכול למצוא נעלי ערב, נעליים ליום יום ואף מגפיים לחורף. יש המזמינות סניקרס לנשים ויש כאלה שמזמינות מספר סוגי נעליים שיתאימו לכל צורך.

איך מזמינים באינטרנט?

רוב מדינת ישראל הזמינה לפחות מוצר אחד באינטרנט בשנים האחרונות, ביחוד לאחר משבר הקורונה שבו הרשת היה חלופה משמעותית לרכישה. למשל יש כאלה שהזמינו נעלי נוחות ברשת, ולא היו צריכים להגיע לחנות. אם עדיין לא הזמנתם מוצרים באינטרנט מעולם נשמח ללמד אתכם כיצד לעשות זאת.

רכישת נעליים אונליין – שלבי ההזמנה:

  • מביטים בקטלוגים השונים ובחרים את המוצרים שאתם אוהבים
  • מוסיפים לעגלת הקניות
  • בודקים כי אתם רוצים את כל המוצרים בעגלה ואם צריך מוסיפים עוד כמה מוצרים
  • כותבים לאיזה כתובת תרצו לקבל את המשלוח
  • בוחרים את שיטת התשלום. בדרך כלל משלמים בכרטיסי אשראי בעת רכישת נעליים אונליין
  • משלמים וממתינים למשלוח

מה חשוב לבדוק לפני רכישה מקוונת של הנעלה?

לפני שאתם מכניסים את כרטיס האשראי חשוב מאד לבדוק כי מדובר באתר מאובטח היטב. כיצד עושים זאת? שימו לב שיש אייקון (צלמית) קטן בצורה של מנעול. הוא מעיד על זה שאתם רוכשים בחנות מאובטחת.

כמו כן, כדאי לבדוק אם מדובר בחנות ישראלית עם שירות לקוחות בעברית. לפעמים, מופיעות חנויות סיניות בשפה העברית, אך שירות הלקוחות הוא בלועזית. המשלוח מסין עשוי לארוך זמן רב וכמובן אתם עשויים לקבל בגדים באיכות נמוכה.

הדבר האחרון שחשוב לבדוק הוא את מדיניות ההחלפה של מוצרים שאינם במידה הנכונה. חשוב להזמין מחנות מקומית כדי שתוכלו להחליף בעת הצורך.

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

טיפים

עקבו אחרי